dinsdag , 20 november 2018
Home » Afdelingen » Uitslagen Börkerruiters 2016

Uitslagen Börkerruiters 2016

2016

Combinatie Klasse en discipline Plaats en datum Punten en resultaat 
Beau Nieuwenhuis – Wahai L1 dressuur Vries week 21 203 3de en 190,5 4de
Judith Werkman – Gaucho M1 dressuur Oosterwolde weerk 21 203 1ste en 187 3de
Roosmarijn Lameijer – Guess L1 dressuur Vries week 21 183 en 190 4de
Roosmarijn Lameijer – Guess BB springen Vries week 21 foutloos 74 stijlp.  2de
Willemijn van der Kolk – Bayin May M2 dressuur Eext week 19 199 en 194,5 2x 1ste
Judith Werkman – Gaucho M1 dressuur Eext week 19 195 en 198 2x 4e
Judith Werkman – Guance M1 dressuur Eext week 19 202,5 2e en 205,5 3e
Rolien Albring – Heldorado B springen klassiek Coevorden week 18 foutloos 2de
Rolien Albring – Gigantos L Springen Coevorden week 18 2x foutloos 8ste
Rolien Albring – Gigolo SIH B springen klassiek Geesteren week 18 foutloos 1ste
Rolien Abring – Giantine B springen klassiek Coevorden week 18 foutloos 1ste
Rolien Albring – Feminka M springen Coevorden week 18 foutloos barrage 3de
Jessica Kinds – Marc van Hoptille B dressuur Noord-Sleen week 17 215,5 1ste en 187
Willemijn van der Kolk – Bayin May M2 dressuur Noord-Sleen week 17 203 en 190 3de
Willemijn van der Kolk – Bayin May M2 dressuur Noord-Sleen week 16 203 en 190 – 2de
Beau Nieuwenhuis – Wahai L1 dressuur Noord-Sleen week 16 189,5 en 192 – 2de en 3de
Judith Werkman – Guance M1 dressuur Noord-Sleen week 16 201, 5 – 1ste
Willemijn van der Kolk – Bayin May M2 dressuur Noord-Sleen week 15 193 en 190 – 1ste en 3de
Beau Nieuwenhuis – Wahai L1 dressuur Assen week 15 198 en 198,5 – 2de
Roosmarijn Lameijer – Guess B dressuur Noord-Sleen week 9 201 en 208 – 2x 1ste
Willemijn van der Kolk – Bayin May M1 dressuur Noord-Sleen week 9 196 en 186 – 2x 2de
Rolien Albring –  Gerlaiky B Springen Hardenberg week 9 klassiek parcours 1ste
Rolien Albring – Goldfever B Springen Hardenberg week 9 klassiek parcours 2de

 

Naam  Naam paard Klasse Plaats Datum Discipline Resultaat Beh. Winst
punten
Plaatsing
Judith Werkman Guance L2 Sleen 21-11 Dressuur 214 en 218 6 WP 2x 1e prijs
Judith Werkman Gaucho L2 Emmen 17-11 Dressuur 189 en 198 3 WP 1e prijs
Rolien Albring Gigantos G B Luttenberg 21-11 Springen foutloos, 78,5 p 1 WP 2e prijs
Rolien Albring Farandi L Zuidwolde 22-11 Springen 2x foutloos 9e prijs
Judith Werkman Gaucho L2 Assen 7-11 Dressuur 187 en 195 3 WP 1x 1e prijs
Jessica Kinds Celina B Beilen 31-10 Dressuur 186 en 185 pnt 2 WP
Rolien Albring Farandi L Staphorst 21-10 Springen Foutloos 6e prijs
Rolien Albring Gaerette L2 Balkbrug 17-10 Dressuur 199 pnt 2 WP 2e prijs
Rolien Albring Farandi L Assen 9-10 Springen 2x foutloos 5e prijs
Rolien Albring Don’t Forget M Beilen  3-10 Springen 2x foutloos 6e prijs
Rolien Albring Don’t Forget Z Beilen 3-10 Springen foutloos,barrage 2 springfouten
Rolien Albring Farandi B Dalerveen 29-9 Springen 2x foutloos, 80 pnt 1e prijs
Rolien Albring Farandi L Dalerveen 29-9 Springen 2x foutloos, 80 pnt 4e prijs
Judith Werkman Gaucho L2 Gasselte 26-9 Dressuur 196 2 WP 1e prijs
Rolien Albring Gaerette L2 Zuidwolde 14-9 Dressuur 198 en 197 4 WP 2x 3e prijs
Rolien Albring Don’t Forget M Zuidwolde 14-9 Springen 6e prijs
Jessica Kinds Celina B Noord-Sleen 26-8 Dressuur 188 en 191 2 WP
Rolien Albring Farandi B Schoonloo 16-8 Springen Foutloos, 83 stijlpunten 1 WP 1e prijs
Jessica Kinds Celina B Schoonloo 16-8 Dressuur 185 en 188 punten 2 WP
Rolien Albring Don’t Forget M De Wijk (Drentse Kamp.) 7-8 en 8-8 Springen 2 tijdfouten en foutloos 3e prijs
Dorien Werkman Aino B  Bronneger 1-8 Springen 73 pnt 1 WP 9e prijs
Judith Werkman Guance L1 Bronneger 1-8 Dressuur 199 pnt 2 WP 2e prijs
Willemijn van der Kolk Bayin Mah M1 Bronneger 1-8 Dressuur 190 pnt 1 WP 2e prijs
Rolien Albring Gaerette L1 Bronneger 1-8 Dressuur 194 pnt 1 WP 4e prijs
Rolien Albring Farandi B Bronneger 1-8 Springen 77 pnt 1 WP 3e prijs
Jessica Kinds Celina B Westerbork 25-7 Dressuur 184 en 183 2 WP
Rolien Albring Gaerette L1 Noord Sleen 22-7 Dressuur 197 pnt 2 WP 2e prijs
Willemijn van der Kolk Bayin Mah M1 Westerbork 25-7 Dressuur 184 pnt 1 WP 1e prijs
Willemijn van der Kolk Bayin Mah M1 Westerbork 25-7 Dressuur 197 pnt 2 WP 1e prijs
Judith Werkman Guance L1 Westerbork  24-7 Dressuur 204 pnt 2 WP 1e prijs
Judith Werkman Guance L1 Westerbork 24-7 Dressuur 200 pnt 2 WP 2e prijs
Dorien Werkman Aino B Westerbork 24-7 Springen 2x foutloos 1 WP 3e prijs
Dorien Werkman Aino B Oosterhesselen 11-7 Springen foutloos, 74,5 pnt 1 WP 3e prijs
Dorien Werkman Aino B Oosterhesselen 11-7 Springen foutloos  1 WP 5e prijs
Rolien Albring Farandi B Nieuwleusen 11-7 Springen foutloos, 85 pnt 2 WP 1e prijs
Rolien Albring Fellow B Nieuwleusen 11-7 Springen foutloos, 83 pnt 1 WP 8e prijs
Rolien Albring Don’t Forget M Nieuwleusen 11-7 Springen 1 balk en tijdfout
Rolien Albring Gaerette L1 Nieuwleusen 11-7 Dressuur 208 pnt 2 WP 1e prijs
Rolien Albring Gaerette L1  Nieuwleusen 11-7 Dressuur 191 pnt 1 WP 3e prijs
Dorien Werkman Aino B Grolloo 5-7 Springen 67,5 1 8e prijs
Judith Werkman Guance L1 Noord-Sleen 1-7 Dressuur 186 pnt 1
Judith Werkman Guance L1 Noord-Sleen 1-7 Dressuur 192 pnt 1 2e prijs
Judith Werkman Gaucho L1 Vries 5-7 Dressuur 202 pnt 2 2e prijs
Judith Werkman Gaucho L1 Vries 5-7 Dressuur 209 pnt 2 1e prijs
Jessica Kinds Celine B Noord-Sleen 10-6 Dressuur 186 pnt 1 WP 2e prijs
Jessica Kinds Celine B Noord-Sleen 10-6 Dressuur 189 pnt 1 WP 1e prijs
Manon Wolting Grace B Emmen 2-6 Dressuur 197 pnt 2 WP 1e prijs
Manon Wolting Grace B Emmen 2-6 Dressuur 194 pnt 1 WP 2e prijs
Rolien Albring Wahai Z2 Exloo 30-5 Dressuur 221 pnt. (65%) 2 WP 2e prijs
Rolien Albring Gaerrete L1 Exloo 30-5 Dressuur 192 pnt. 1 WP 2e prijs
Rolien Albring Gaerette L1 Exloo  30-5 Dressuur 191 pnt. 1 WP  2e prijs
Judith Werkman Gaucho L1 Eext 25-05 Dressuur 191 pnt. 1 WP
Judith Werkman Gaucho L1 Eext 25-05 Dressuur 185 pnt. 1 WP
Judith Werkman Gaucho L1 Emmen 23-05 Dressuur 190 pnt. 1 WP
Judith Werkman Gaucho L1 Emmen 23-05 Dressuur 183 pnt. 1 WP
Rolien Albring Wahai Z2 Eext 25-05 Dressuur 217 pnt. (63.82%) 1 WP 2e prijs
Rolien Albring Farandi B De Wijk 23-05 Springen Foutl. 1 WP 3e prijs
Rolien Albring Farandi B De Wijk 23-05 Springen Foutl./90 stijlpnt. 2 WP 1e prijs
Rolien Albring Blended L De Wijk 23-05 Springen Foutloos 1 WP 8e prijs
Rolien Albring Don’t Forget L De Wijk 23-05 Springen 4 strafpnt./2e ronde foutl.
Willemijn v.d. Kolk Bayin-Mah L2 Eext 25-05 Dressuur 192 pnt. 1 WP 4e prijs
Willemijn v.d. Kolk Bayin-Mah L2 Eext 25–05 Dressuur 215 pnt. 3 WP 1e prijs
Willemijn v.d. Kolk Bayin-Mah L2 Eext 23-05 Dressuur 202 pnt. 2 WP 4e prijs
Willemijn v.d. Kolk Bayin-Mah L2 Eext 23-05 Dressuur 186 pnt. 1 WP 6e prijs
Rolien Albring Blended L Coevorden Springen Foutloos 1 WP
Rolien Albring Don’t Forget L Coevorden Springen Foutloos 1 WP
Rolien Albring Farandi B Coevorden Springen Foutl./76 stijlpnt. 2 WP 2e prijs
Rolien Albring Gaerette L1 Coevorden Dressuur 185 pnt. 1 WP 6e prijs
Rolien Albring Gaerette L1 Coevorden Dressuur 194 pnt. 1 WP 6e prijs
Judith Werkman Gaucho L1 Noord-Sleen 16-05 Dressuur 213 pnt. 2 WP 2e prijs
Judith Werkman Gaucho L1 Noord-Sleen 16-05 Dressuur 190 pnt. 1 WP 2e prijs
Rolien Albring Wahai Z2 Exloo 21-04 Dressuur 213 pnt. (62,65%)
Rolien Albring Gaerette L1 Exloo 21-04 Dressuur 194 pnt. 1 WP
Rolien Albring Gaerette L1 Exloo 21-04 Dressuur 193 pnt. 1 WP 4e prijs
Rolien Albring Blended L Hoogeveen 20-04 Springen 4 strfpnt.
Rolien Albring Farandi B Hoogeveen 20-04 Springen Foutl./81 stijlpnt. 2 WP 1e prijs
Rolien Albring Blended L Nieuw-Leusen 06-04 Springen Eerste manche Foutl./Barrage Foutl. 8e prijs
Rolien Albring Don’t Forget L Nieuw-Leusen 06-04 Springen Eerste manche Foutl./Barrage 5 strfpnt.
Rolien Albring Blended L Bronneger 05-03 Springen Eerste manche 4 strfpnt./tweede manche foutl.
Rolien Albring Don’t Forget L Bronneger 05-03 Springen Foutl.
Rolien Albring Don’t Forget B Bronneger 05-03 Springen Foutl.
Rolien Albring Farandi B Bronneger 05-03 Springen Foutl. 1e prijs
Rolien Albring Blended L Beilen 19-02 Springen Eerste manche foutl./tweede manche 8 strfpnt.
Rolien Albring Don’t Forget B Dalerveen 17-02 Springen Foutl./82.5 stijlpnt. 1e prijs
Rolien Albring Farandi B Dalerveen 17-02 Springen Foutl./80 stijlpnt. 2e prijs
Rolien Albring Blended L Hardenberg 22-01 Springen Barrage 4 strafpnt. 12e prijs
Rolien Albring Blended B Hardenberg 21-01 Springen Foutl. 2 WP 6e prijs
Rolien Albring Don’t Forget B Hardenberg 21-01 Springen Foutl. 2 WP 1e prijs