dinsdag , 20 november 2018
Home » Afdelingen » Uitslagen PC Margriet

Uitslagen PC Margriet

Naam Naam pony Klasse Categorie Plaats Datum Discipline Resultaat Beh. Winst
punten
Kiki van Huizen Chickaletta B B/C Exloo week 20 Dressuur 185 1e en 178,5
Kiki van Huizen Golden Mystic B B/C Exloo week 20 Dressuur 183,5 en 179,5
Eline de Reus Karlos B D/E Noord-Sleen week 16 Dressuur 180 en 191 2e proef 3de prijs
Ben Jonker Harco L en M D/E Bronneger 29-10 Springen 2x foutloos in M 1e prijs
Ben Jonker Harco L D/E Beilen 3-10 Springen 2x foutloos
Sylvia Fikkert Missouri L D/E Ruinen 26-9 Springen 1 balk 4e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E Ruinen 26-9 Springen foutloos  72,5 pnt 1 WP 2e prijs
Sara van Olffen Nikita L2 D Exloo 26-9 Dressuur 184 en 182 pnt 2 WP
Kiki van Huizen Golden Mystic Bixie/A A Boijl 13-9 Dressuur 77 pnt 8e prijs
Kiki van Huizen Golden Mystic Bixie/AA A Boijl 13-9 Springen 30 pnt
Kiki van Huizen Chickaletta Bixie/B1 A Boijl 13-9 Dressuur 106 pnt 7e prijs
Kiki van Huizen Chickaletta Bixie/A A Boijl 13-9 Springen 29 pnt 4e prijs
Kyra Hingstman Flanell B A/B Hippiade Ermelo 29-8 Dressuur 69,67 % Reservekampioen
Kyra Hingstman Flanell B A/B Hoogeveen 23-8 Dressuur 207 en 197 4 WP 2x 1ste prijs
Sara van Olffen Nikita L2 D/E Noord-Sleen 19-8 Dressuur 181 en 190 2 WP 2x 1ste prijs
Anika Kinds Aïsha B D/E Schoonloo 15-8 Dressuur 180 en 192 2 WP 2e prijs
Kyra Hingstman Flanell B A/B De Wijk (Drentse Kamp.) 6-8 en 8-8 Dressuur 69,83% en 61,83% 3e prijs
Kyra Hingstman Flanell B A/B/C Bronneger 1-8 Dressuur 195 en 198 4 WP 2x 1ste prijs
Ben jonker Harco L1 D/E Bronneger 1-8 Springen foutloos 1 WP 3e prijs
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Bronneger 1-8 Dressuur 187 en 193 2 WP 2e prijs
Annika Kinds Aisha B D/E Westerbork 24-7 Dressuur 196 en 201 4 WP 3e en 1e prijs
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Westerbork 24-7 Dressuur 186 pnt 1 WP
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Westerbork 24-7 Dressuur 199 pnt 2 WP
Ben Jonker Harco L1 D/E Emmen 17-6 Finale dressuurdagen 1ste prijs
Ben Jonker Harco L1 D/E Emmen 16-7 Dressuur 199 en 183 3 WP
Ben Jonker Harco L1 D/E Emmen 15-7 Dressuur 188 en 194 3 WP
Ben Jonker Harco L1 D/E Emmen 14-7 Dressuur 190 en 200 3 WP
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Assen 19-7 Dressuur 191 pnt 1 WP 1ste prijs
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Assen 19-7 Dressuur 191 pnt 1 WP
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Noord-Sleen 8-7 Dressuur 185 pnt 1 WP 2e prijs
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Noord-Sleen 8-7 Dressuur 198 pnt 2 WP 1e prijs
Anika Kinds Aïsha B D/E Noord-Sleen 24-6 Dressuur 193 pnt 1 WP 1e prijs
Anika Kinds Aïsha B D/E Noord-Sleen 24-6 Dressuur 197 pnt 2 WP 1e prijs
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Noord-Sleen 10-6 Dressuur 199 pnt 2 WP 1e prijs
Sara van Olffen Nikita L1 D/E Noord-Sleen 10-6 Dressuur 196 pnt 2 WP 1e prijs
Ben Jonker Harco L D/E Gieten 6-6 Springen Klassiek parcours 1 balk
Ben Jonker Harco L D/E Gieten 6-6 Springen Progressief parcours foutloos 2e prijs
Kiki van Huizen Chickaletta Bixie/AA A Dalen 31-05 Springen 33 pnt. 3e prijs
Kiki van Huizen Chickaletta Bixie/A A Dalen 31-05 Dressuur 75 pnt. 2e prijs
Kiki van Huizen Button Bixie/AA A Dalen 31-05 Springen 27 pnt 3e prijs
Kiki van Huizen Button Bixie/A A Dalen 31-05 Dressuur 73 pnt. 4e prijs
Kiki van Huizen Button Bixie/AA A Uffelte 09-05 Springen 31 pnt. 8e prijs
Kiki van Huizen Button Bixie/A A Uffelte 09-05 Dressuur 73 pnt. 7e prijs
Kiki van Huizen Chickaletta Bixie/AA A Uffelte 09-05 Springen 35 pnt. 1e prijs
Kiki van Huizen Chickaletta Bixie/A A Uffelte 09-05 Dressuur 77 pnt. 2e prijs
Sylvia Fikkert Missouri D/E Hooghalen 03-05 Oefencross 5e prijs
Sylvia Fikkert Missouri L1 D/E Ruinen 02-05 Dressuur 198 pnt. 2 WP 1e prijs
Sylvia Fikkert Missouri L1 D/E Ruinen 02-05 Dressuur 186 pnt. 1 WP 2e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E Hoogeveen 21-04 Dressuur 202 pnt. 2 WP 2e prijs
Jessica Kinds Aisha B D/E Noord-Sleen 11-04 Dressuur 186 pnt. 1 WP
Jessica Kinds Aisha B D/E Noord-Sleen 11-04 Dressuur 202 pnt. 2 WP 1e prijs
Annika Kinds B Dalen 21-03 Dressuur 182 pnt. 1 WP 3e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B C/D/E Emmen 14-03 Springen 71 stijlpnt. 1 WP 1e prijs
Jessica Kinds Aisha B E Emmen 07-03 Dressuur 185 pnt. 1 WP
Jessica Kinds Aisha B E Emmen 07-03 Dressuur 188 pnt. 1 WP 2e prijs
Janine Raatjes Rick M D/E Exloo 31-01 Springen Foutl. 1 WP 3e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L1 D/E Bronneger 31-01 Dressuur/Drents Kampioen. 183/190 pnt. 1 WP 3e prijs
Indy Snijder Daantje A A Sonnega 25-01 Dressuur 2e prijs
Indy Snijder Bravo A A Sonnega 25-01 Dressuur 1e prijs
Beau Nieuwenhuis Coelenhage’s Playboy L2 D/E Staphorst 25-01 Dressuur 187&189 pnt. 1 WP 4e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L1 D/E Staphorst 25-01 Dressuur 202 pnt. 2 WP 2e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L D/E Beilen 10-01 Springen Foutl.
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L D/E Beilen 10-01 Springen Foutl. 2 WP
Janine Raatjes Rick M D/E Beilen 18-01 Springen Foutl. 1 WP
Janine Raatjes Rick M D/E Beilen 18-01 Springen Foutl. 1 WP 3e prijs
Janine Raatjes Rick M D/E Bronneger 17-01 Springen Foutl. 1 WP
Janine Raatjes Rick M D/E Bronneger 17-01 Springen Foutl. 1 WP
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L D/E Dalerveen 04-01 Springen Foutloos 2 WP 3e prijs
Vera Santing Vadim B E Beilen 03-01 Dressuur 187 pnt. 1 WP 2e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L1 D/E Beilen 03-01 Dressuur 195 pnt. 2 WP 3e prijs
Jessica Kinds Aisha B E Beilen 03-01 Dressuur 188 pnt. 1 WP 1e prijs
Eline de Reus Carlos B D Sleen 13-12 Dressuur 182 pnt. 1 WP 1e prijs
Eline de Reus Carlos B D Sleen 13-12 Dressuur 182 pnt. 1 WP
Janine Raatjes Rick M D/E Exloo 06-12 Springen Foutl. 2 WP
Janine Raatjes Rick L D/E Exloo 06-12 Springen Foutl. 1 WP 5e prijs
Janine Raatjes Rick M D/E Bronneger 08-11 Springen 4 strafpnt. 1 WP
Janine Raatjes Rick M D/E Bronneger 08-11 Springen Foutloos 1 WP
Janine Raatjes Rick L D/E Bronneger 08-11 Springen Foutloos 1 WP 1e prijs
Janine Raatjes Rick L D/E Bronneger 08-11 Springen Foutloos 1 WP
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L1 D/E Beilen 08-11 Dressuur 189 pnt. 1 WP 2e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L1 D/E Beilen 08-11 Dressuur 181 pnt. 1 WP
Kyra Hingstman Micky B C Beilen 08-11 Dressuur 187 pnt. 1 WP 2e prijs
Kyra Hingstman Micky B C Beilen 08-11 Dressuur 192 pnt. 1 WP 1e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L1 D/E Dalen 01-11 Dressuur 187 pnt. 1 WP 2e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco L D/E Dalerveen 04-11 Springen Barrage 4 strfpnt.
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Dalerveen 04-11 Springen 71 stijlpnt. 2 WP 3e prijs
Janine Raatjes Rick M D/E Bronneger 18-10 Springen 4 strafpnt. 1 WP
Janine Raatjes Rick L D/E Bronneger 18-10 Springen Foutloos 1 WP 3e prijs
Janine Raatjes Rick L D/E Bronneger 18-10 Springen Foutloos 1 WP 1e prijs
Kyra Hingstman Micky B A Emmen 05-10 Dressuur 186 pnt.  1 WP 1e prijs
Kyra Hingstman Micky B A Emmen 05-10 Dressuur 183 pnt.  1 WP 1e prijs
Janine Raatjes Rick L D/E Bronneger 27-09 Springen Klassiek parc.+ Progress. foutl. 1 WP 1e prijs
Kiki van Huizen AA A Westerbork 20-09 Springen 29 pnt. 3e prijs
Kiki van Huizen AA A Westerbork 20-09 Dressuur 73 pnt. 2e prijs
Kiki van Huizen AA A Westerbork 20-09 Dressuur 69 pnt. 3e prijs
Eline de Reus Carlos A A Westerbork 20-09 Springen 35 pnt. 1e prijs
Eline de Reus Carlos A A Westerbork 20-09 Dressuur 80 pnt. 1e prijs
Eline de Reus Carlos A A Westerbork 20-09 Dressuur 74 pnt. 2e prijs
Inge Heling Sjimmy AA A Westerbork 20-09 Dressuur 74 pnt. 1e prijs
Inge Heling Sjimmy AA A Westerbork 20-09 Dressuur 65 pnt.
Indy Snijder AA A Westerbork 20-09 Springen 31 pnt. 4e prijs
Indy Snijder AA A Westerbork 20-09 Dressuur 79 pnt. 1e prijs
Indy Snijder AA A Westerbork 20-09 Dressuur 79 pnt. 1e prijs
Kyra Hingstman Micky A A Westerbork 20-09 Springen Foutloos 2e prijs
Kyra Hingstman Micky B1 A Westerbork 20-09 Dressuur 105 pnt. 2e prijs
Kyra Hingstman Micky B1 A Westerbork 20-09 Dressuur 102 pnt. 1e prijs
Vera Santing Vadim B D/E  Emmen 13-09 Dressuur 198 pnt.  2 WP 1e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E 13-08 Dressuur 177 pnt. 2e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E 13-08 Dressuur 190 pnt. 1 WP 2e prijs
Janine Raatjes Rick L D/E Schoonloo 16-08 Springen Klassiek parc.+ Barrage foutl. 1 WP 4e prijs
Jessica Kinds Aisha B D/E Schoonloo 16-08 Dressuur 189 pnt. 1 WP 3e prijs
Jessica Kinds Aisha B D/E Schoonloo 16-08 Dressuur 198 pnt. 2 WP 3e prijs
Isabel van Olffen Rosa B A/B De Wijk 09-08 Dressuur 60% 4e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E De Wijk 09-08 Dressuur 63.17% 4e prijs
Manon Wolting Zodina L1 D/E Westerbork 26-07 Dressuur 191 pnt. 1 WP 1e prijs
Janine Raatjes Rick L D/E Westerbork 26-07 Springen Progress. parc. Foutl. 1 WP
Janine Raatjes Rick L D/E Westerbork 26-07 Springen Klassiek parc. Foutl 1 WP
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Westerbork 26-07 Springen Foutl./75.5 stijlpnt. 2 WP 1e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Westerbork 26-07 Dressuur 194 pnt. 1 WP 1e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Westerbork 26-07 Dressuur 184 pnt. 1 WP 1e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E Noord-Sleen 16-07 Dressuur 194 pnt. 1 WP 2e prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E Noord-Sleen 16-07 Dressuur 190 pnt. 1 WP 2e prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Emmen 05-07 Springen Foutl./78 stijlpnt. 2 WP 1prijs
Sylvia Fikkert Missouri B D/E Ruinerwold 27-06 Dressuur 186 pnt. 1 WP
Sylvia Fikkert Missouri B D/E Ruinerwold 27-06 Dressuur 181 pnt. 1 WP
Janine Raatjes Rick L D/E Dalerveen 14-06 Springen Foutl. 1 WP 3prijs
Janine Raatjes Rick B D/E Beilen 14-06 Springen 76 stijlpnt. 1 WP 1prijs
Kyra Hingstman Micky Bixie AA Ruinerwold 07-06 Springen Foutl. 1prijs
Kyra Hingstman Micky Bixie B1 Ruinerwold 07-06 Dressuur 100 pnt. 1prijs
Kyra Hingstman Micky Bixie B1 Ruinerwold 07-06 Dressuur 99 pnt. 1prijs
Kyra Hingstman Micky Bixie AA Steenwijk 31-05 Springen Foutl. 2prijs
Kyra Hingstman Micky Bixie B1 Steenwijk 31-05 Dressuur 106 pnt. 1prijs
Willemijn vd Kolk Moliki M2 D/E Gieten 24-05 Dressuur 183 pnt. 1 WP 1prijs
Willemijn vd Kolk Moliki M2 D/E Gieten 24-05 Dressuur 186 pnt. 1 WP 1prijs
Beau Nieuwenhuis Coelenhage’s Playboy L1 D/E Gieten 24-05 Dressuur 195 pnt. 2 WP 1prijs
Beau Nieuwenhuis Coelenhage’s Playboy L1 D/E Exloo 17-05 Dressuur 195 pnt. 2 WP 3prijs
Beau Nieuwenhuis Coelenhage’s Playboy L1 D/E Exloo 17-05 Dressuur 198 pnt. 2 WP 2prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Dwingeloo 03-05 Dressuur 204 pnt. 2 WP 1prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Dwingeloo 03-05 Dressuur 197 pnt. 2 WP 1prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Dalerveen 26-04 Springen 4 strafpnt../71 stijlpnt 1 WP
Janine Raatjes Rick L D/E Dalerveen 26-04 Springen 4 strafpnt. 1 WP
Janine Raatjes Rick B D/E Dalerveen 26-04 Springen Foutl./75 stijlpnt 2 WP 1prijs
Ben Jonker Woldhoeve’s Harco B D/E Hoogeveen 20-04  Springen 80 stijlpnt. 2 WP 1prijs
Janine Raatjes Rick B D/E Bronneger 01-03 Springen Foutl. 3prijs